tvorų montavimas

Namai be tvoros kaip žmogus be kepurės kaitrią vasaros dieną. Tai tiesiog būtinas statinys norint apsaugoti save ir jaustis užtikrintai savo namų teritorijoje. Nors daug kam gali atrodyti, kad tvora visiškai nereikalinga. Tačiau tikrai yra priežasčių, dėl kurių verta turėti tvorą.

Kodėl reikalingas tvėrimas? 

Visų pirma, užtikrinamas saugumas nuo vagių, nekviestų svečių, smalsių žvilgsnių ir nepageidaujamos stebėsenos, laukinių gyvūnų. 

Visų antra, aiškiai apibrėžiamos sklypo ribos, kad niekas nedrįstų lįsti į svetimą teritoriją. 

Visų trečia, tai estetinis vaizdas nemažai ką pasakantis apie namo šeimininką. Jeigu kažkada sodybos žemės ribos buvo apsodinamos ąžuolais, kad iš tolo matytųsi, jog šeimininkas stiprus, tvirtas ir jei ne galingas ar turtingas, tai tikrai gerai stovintis ant kojų. Tai dabar panašią reikšmę yra įgavusi tvora. 

Net iš atsiliepimų jaučiasi, jog žmonėms tvoros įrengimas turi nemažai gerų pasekmių – žymiai geriau ir ramiau gyventi, ir, kas svarbiausia, saugiau. Todėl, kad užtikrintas yra saugumas, nes beveik nelieka tikimybės, jog kažkas įsibraus į teritoriją be leidimo – nei žmonės, nei gyvūnai taip paprastai ir lengvai negali įžengti į sklypą. 

Tvoros montavimo darbai

Tvoros montavimas vykdomas etapais, bet tikriausiai ilgiausias etapas trunka bandant atsakyti sau į klausimą – kokią tvorą išsirinkti? Po šiuo klausimu slypi ir daug daugiau klausimukų, į kuriuos atsakyti gali tvorų įrengimo specialistai, nes jie turi pakankamai žinių ir patirties. 

Pagrindiniai etapai: projektavimas, gamyba, montavimas. Tačiau tvorų montavimas atliekamas pasirinkus medžiagas, jų spalvas ir formas, montavimo būdą. Tvorai gali būti panaudojamos įvairios medžiagos: metalas, mediena, akmuo, plastikas, betonas ir kt. 

Jei kreipiamasi į specialistus dėl tvoros, tai iš pradžių yra aptariami poreikiai, lūkesčiai ir tuomet atliekami projektavimo darbai, taip pat matuojama, apžiūrima žemė. Be to, peržiūrimi kriterijai atitinkamai vietovei, nes jie gali būti skirtingi. Tuomet parenkamos kokybiškos medžiagos. Kai jau viskas yra – pradedami paruošiamieji darbai. Tada atliekami montavimo darbai: tvirtinami stulpai ir tvėrimo medžiaga, jei reikia – papildomai įrengiamos atramos, o pabaigoje, prireikus, dažoma ar atliekami kiti užbaigiamieji darbai.

Tvėrimo laikas trunka priklausomai nuo to, kokia ir kokio ilgio tvora montuojama. Jei tai paprasta tvora ir ne itin ilga, tuomet sumontuojama labai greitai. Tačiau, jei tai sudėtingesnio montavimo tvora, pvz., reikia betonuoti, tai tokiu atveju tvoros montavimo laikotarpis yra ilgesnis. 

Kiek kainuoja tvoros montavimas?

Tvoros kaina sąlygojama tuo, jog medžiagų gamyba ir paruošimas užima laiko, o ir darbai trunka atitinkamą laiką ir dar priklauso, kokį tvoros montavimą pasirenka savininkas ir iš kokių medžiagų. Tad tvoros tvėrimo kainos yra labai skirtingos. 

Žymiai mažesnės kainos, jei tvėrimo ilgis mažas, t. y. teritorija, kurią reik aptverti nėra didelė. Taip pat ir dėl to, jog tokia tvora yra paprastesnė ir jai sumontuoti reikia nedaug medžiagų, laiko irgi. 

Brangiau kainuoja tokių tvorų įrengimas, kurioms reikalingas didesnis kiekis medžiagų, sudėtingesnis montavimas ir prireikia daugiau laiko. Taip pat, kai norima aptverti didelio ploto teritoriją. 

Be to, kiekvienu atveju dar yra vartai, tad jeigu jie yra būtini, tai tuomet tai irgi padidina kainą. 

Kad ir kaip lengvai atrodytų tvoros montavimas, bet tokiam darbui būtinos atitinkamos žinios ir įgūdžiai, ir kokybiškos medžiagos. Vien dėl to, kad tvora vieną gražią dieną nenugriūtų, nesubyrėtų, nesugestų. Todėl verta kreiptis į profesionalus.

Skardininkai.lt – ir Jūsų tvora tvirta kaip mūrai!

Užklausos forma

Susisiekite su mūsų komanda, kad gautumėte tikslesnius atsakymus, ir mes rasime būdą, kaip Jums padėti. Atsiųskite mums el. laišką ir mes netrukus susisieksime.

  Kontaktai

  Rekvizitai

  UAB “VT GROUP”
  įmonės kodas: 302594654
  PVM kodas: LT 100005964616
  Adresas: Vilkpedės g. 10-20, Vilnius
  Pašto kodas: LT – 03151

  Sąskaitos Nr. LT064010042403126580
  LUMINOR BANK AS SWIT/BIC kodas AGBLLT2X