Angokraščių skardinimas

Angokraščių skardinimas – tai darbas, kuris atsiduria paskutinėje vietoje naujų namų statybos metu. Tačiau, atėjus laikui reikia užsiimti ir jais. Tik belieka nuspręsti, kokie bus angokraščiai. Šiuo atveju gali padėti profesionalai, kurie geriau žino ir daugiau turi patirties. 

Angokraščio skardinimas – ką vertėtų žinoti?

Angokraščių apdaila vykdoma tiek iš išorės, tiek ir iš vidinės pusės. Apdailos būdai gali būti įvairūs, bet vienas iš populiarių būdų yra skardinimas – angokraščių padengimas skarda.

Vertėtų įsidėmėti, jog jeigu fasadas bus medinis (pvz., dengtas dailylentėmis), tai po lentelėmis ir angokraščiais turi būti plėvelė, kad būtų apsauga (nuo saulės spindulių ir vabzdžių bei kt.).

Taip pat plėvelės reikia, kad nepatektų drėgmė. Po palangėmis papildomai yra montuojama vandeniui nepralaidi medžiaga.

Be to, angokraščiai po palangėmis gali būti šiltinami parinkta atitinkamo storio šilumos izoliacijos plokšte (pvz., mineraline vata, neoporu ar kt.). Tačiau ne visur yra įmanoma šiltinti norimu sluoksniu, tad galima sluoksnį mažinti, bet gali būti ir taip, jog reikės apsieiti be šiltinimo. 

Vienas iš baigtinių darbų – angokraščių skardinimas, tai vadinama angokraščių apdaila atitinkama skarda. Žinoma, jog prieš tai turi būti parinkta skarda, t. y. spalva, forma ir kt.

Tiek ir dar daugiau niuansų yra norint, kad angokraščių skardinimas būtų atliktas kokybiškai. Dėl to galima drąsiai kreiptis į profesionalus, kurie ne tik turi žinių, bet ir reikiamų įgūdžių, o ir dirba su specialia įranga. Tad 

Kokia yra angokraščių skardinimo kaina?

Angokraščio skardinimas gali būti įvairus, dėl to ir jo kaina gali būti skirtinga. Todėl, kad angokraščių skardinimas gali apimti daugiau darbų, pvz., šiltinimą. Taip pat kainai daro įtaka medžiagos, jų parinkimas, kiekis. Juk kuo daugiau pastate yra langų, durų ir kitų angų, tuo daugiau reikės ir angokraščių. 

Tikriausiai nesinori, kad pro langų ir durų kraštus „vaikščiotų“ vėjas vien dėl to, kad buvo nekokybiškai atlikti angokraščių apdailos darbai. Tad, kad šitaip nenutiktų, tai verta kreiptis į profesionalus, kurie žino, kaip atliekamas angokraščių skardinimas. Juk kaina atitiks kokybę ir galima bus mėgautis jaukia atmosfera ir gražiai atrodančiu pastatu! 

Užklausos forma

Susisiekite su mūsų komanda, kad gautumėte tikslesnius atsakymus, ir mes rasime būdą, kaip Jums padėti. Atsiųskite mums el. laišką ir mes netrukus susisieksime.

  Kontaktai

  Rekvizitai

  UAB “VT GROUP”
  įmonės kodas: 302594654
  PVM kodas: LT 100005964616
  Adresas: Vilkpedės g. 10-20, Vilnius
  Pašto kodas: LT – 03151

  Sąskaitos Nr. LT064010042403126580
  LUMINOR BANK AS SWIT/BIC kodas AGBLLT2X