Tvorų gamyba

Namai su tvora – lyg tvirtovė su gynybine siena! Tad statant namą reikėtų nepamiršti ir tokio statinio (tvoros), jei norisi saugumo ir privatumo. Iš kokybiškų medžiagų pagaminta ir profesionaliai sumontuota tvora yra ilgaamžiška ir patvari. Sklypo tvėrimas užtikrins geresnį ir ramesnį gyvenimą!

Tvorų gamybai naudojamos medžiagos

Tvorų gaminimas vykdomas turint brėžinį (projektą) ir parinkus atitinkamas medžiagas, spalvas. Tai priklauso ne tik nuo medžiagų, bet ir nuo konstrukcijos. Tačiau šis procesas turi kelis etapus. 

Iš pradžių yra atliekami matavimo darbai, apžiūrimas sklypas, gruntas. Taip pat yra patikslinama, ar yra leidimai tvoros statymui. Tai daroma norint žinoti, kokią tvorą galima statyti. Todėl, kad ne visur ir ne visada įmanoma statyti bet kokią tvorą. 

Turint esminę informaciją galima projektuoti tokią tvorą, kokios norisi Jums pagal turimas galimybes. Šis etapas užtrunka ilgiau, nes dažnu atveju savininkas ilgokai renkasi spalvas ir tvoros dizainą, medžiagas, formas. Šiuo atveju vertėtų atsižvelgti į specialistų rekomendacijas ir, žinoma, derinti prie namo dizaino, jau esamo eksterjero ir namo fasado. To reikia tam, kad tvora derėtų, o nebūtų kaip atskiras statinys iš visiškai kitos planetos, kuris niekaip nesižiūri bendram vaizde. Žinoma, specialistai gali sukurti tvoros dizainą – parinkti atitinkamas spalvas ir atspalvius, formas ir raštus, taip pat ir žaliavas, medžiagas. Be to, kad būtų dar įdomiau – gali pridėti įvairių detalių, pvz., „kepurių“ (tvorų stulpų viršūnėlės). Visa tai suteiktų ir tvorai, ir bendram eksterjerui išskirtinumo ir estetikos.

Tvorų gamyba pradedama tuomet, kai tik yra parengtas projektas. Gamyba gali būti vykdoma jau vietoje – kur ji ir turi būti (t. y. sklypo ribose) arba tam tikros tvoros dalys yra paruošiamos dirbtuvėse, o po to atvežamos į sklypą. Tai priklauso nuo to, kokia yra pasirenkama tvora.

Tvoros pagaminimui reikalingos medžiagos. Dažniausiai naudojama mediena, skarda (ar kitas metalas), plytos, betonas, plastikas. Medžiagų pasirinkimas priklauso nuo to, kas yra suprojektuota – ko pageidauja užsakovas. Gali būti parinktos kelios medžiagos ar tik dvi, o gal tik viena kažkuri medžiaga. 

Tvoros gaminimas pagal individualų užsakymą

Standartinės tvoros Jums neįdomios? Norite kažko tokio, ko niekur nėra? Tai ne problema, nes yra galimybės sukurti unikalią tvorą tik Jums! 

Tokios tvoros gaminamos pagal individualų užsakymą. Ir tai iš tiesų yra tinkamiausias pasirinkimas, jei norisi išskirtinai gražiai atrodančios tvoros, kuri dar turėtų ir papildomų privalumų (pvz., valdoma nuotoliniu būdu). Tad galėsite rinktis iš didelės spalvų paletės, medžiagų gausos ir kitų detalių įvairovės. Be to, individualiai gaminama tvora ne tik geriau atrodys, bet ir bus žymiai kokybiškesnė ir praktiškesnė. Dėl to, jog tokia tvora priderinama prie pastato stiliaus. Šitaip tvora atitiks visus Jūsų lūkesčius ir poreikius, taip pat ir estetinius pageidavimus. 

Tvoros gaminimo ir montavimo laikas

Darbų atlikimo trukmė skiriasi atsižvelgiant į tai, kokia tvora turi būti pagaminta – paprasta iš metalinės vielos ir metalinių stulpų ar betonuota su medinėmis lentomis. Kuo sudėtingesnė tvora ir daugiau medžiagų, tuo daugiau laiko reikia jos gaminimui. Tad viskas priklauso nuo pageidaujamos tvoros pasirinkimo. 

Kodėl reikalinga tvora?

Todėl, kad būtent ji apsaugo nuo nepageidaujamų svečių (vagių, gyvūnų), smalsių kaimynų ar praeivių žvilgsnių. Taip pat tokiu būdu aiškiai apibrėžiamos teritorijos ribos, kas irgi yra svarbu. Be to, tvora gali suteikti estetinį vaizdą, pagražinti eksterjerą. Juk būtent tvora iš karto krenta į akis, tad ji turėtų atrodyti patraukliai. Tvora gali net sumažinti triukšmo lygį, jei gyvenate prie pat gatvės. Tačiau tvoros reikalingos ne tik gyvenamiesiems namams, bet ir įstaigoms, įmonėms ir kitoms organizacijoms. Taip kad jos buvimas iš tiesų yra naudingas. 

Tvoros gamybos kaina

Tvoros gaminimo kaina yra sudaryta iš kelių sudedamųjų. 

Visų pirma – medžiagos, o jos gali būti įvairiausios: metalas, plastikas, betonas, mediena, plytos ar kt. Tvorai gali būti panaudota kažkuri viena medžiaga, o gali būti ir medžiagų derinys, pvz., stulpai iš plytų, o tarp jų medinės lentos. Įmanomos įvairios variacijos. Svarbiausia, kad būtų naudojamos kuo aukštesnės kokybės medžiagos, tuomet tokia tvora laikysis tvirtai ir ilgai.

Visų antra – tvoros ilgis, aukštis, gaminimo-montavimo ypatybės ir jų sudėtingumas. Todėl, kad kuo ilgesnė ir aukštesnė tvora, tuo daugiau medžiagų reikia jos gaminimui. Taip pat ir daugiau laiko, nes darbo trukmė žymiai padidėja. 

Visų trečia – kliento poreikiai, pageidavimai, lūkesčiai. Statoma tokia tvora, kokios pageidauja užsakovas, tad ir kaina gali būti didesnė, jei yra daugiau pageidavimų ir poreikių.

Dar gali būti ir ketvirta sudedamoji, jei tai yra individualus užsakymas. Tokiam prireikia daugiau laiko, pastangų, medžiagų, dizaino ir kitų sprendimų. Pvz., gali būti sukurtas ypatingas tvoros dizainas kartu su projektu, pagal kurį prireikia daugiau kruopštaus darbo. Be to, tam tikri darbai atliekami etapais (pvz., kai reikia sumaišyti ir užpilti betoną, tuomet prireikia palaukti, kol „išdžius“ užbetonuota vieta). 

Kad ir kokią tvorą pasirinksite – Skardininkai.lt pagamins aukštos kokybės tvorą už patrauklią kainą! Kiekviena mūsų pagaminta tvora tarnauja daugelį metų, yra patikima, patvari ir atspari įvairiems išoriniams veiksniams. Tad galite būti užtikrinti, jog Jums pagaminta ir sumontuota tvora bus ilgaamžė ir stipri bei estetiška. Savaime aišku, jog tokia tvora atliks savo pagrindinę funkciją – saugos Jus ir Jūsų namus nuo išorinio pasaulio: smalsuolių ir ilgapirščių bei gyvūnėlių. Tvorų gamyba – investicija, kuria tikrai džiaugsitės. Juk nieko nėra svarbiau nei ramus ir saugus savo šeimos gyvenimas!

Kartu su Skardininkai.lt – Jūsų tvora bus lyg mūrai, nes apsaugos namus ir visą teritoriją!

Užklausos forma

Susisiekite su mūsų komanda, kad gautumėte tikslesnius atsakymus, ir mes rasime būdą, kaip Jums padėti. Atsiųskite mums el. laišką ir mes netrukus susisieksime.

  Kontaktai

  Rekvizitai

  UAB “VT GROUP”
  įmonės kodas: 302594654
  PVM kodas: LT 100005964616
  Adresas: Vilkpedės g. 10-20, Vilnius
  Pašto kodas: LT – 03151

  Sąskaitos Nr. LT064010042403126580
  LUMINOR BANK AS SWIT/BIC kodas AGBLLT2X