Pramoninių pastatų skardinimas iš vidaus ir išorės

Pastatai, kurių paskirtis yra pramoninė – privalo atitikti visus reikiamus kriterijus, kad galėtų vykdyti veiklą. Todėl būtina sudaryti visas sąlygas, viena iš tokių yra pastato būklė, ypač sienos ir stogas. Dėl to, dažnu atveju, pasenę pastatai yra atnaujinami – renovuojami. O štai statant naujus iš karto rūpinamasi tuo, kad pastatas būtų ilgaamžis, išliktų puikios būklės. Vienas iš itin populiarių būdų yra pramoninių pastatų skardinimas iš vidaus ir išorės. Tai daroma panaudojant aukšto lygio kokybės medžiagas ir specialią įrangą, o darbus atlieka patyrę specialistai. Be to, po tokių darbų pastatai neretai atrodo labai patraukliai, nes projektavimo metu parenkamos derančios spalvos, raštai, formos. 

Kokie yra pramonei skirtų pastatų skardinimo darbų privalumai?

Pramoninių pastatų skardinimas iš vidaus ir išorės reikalingas dėl kelių priežasčių / privalumai: 

 • kad būtų apsauga nuo išorinių veiksnių, pvz., kritulių, saulės spindulių ir kt.;
 • norint užtikrinti tinkamą garso izoliaciją;
 • siekiant pagerinti pastato energetinį naudingumą (šildymo aspektu irgi);
 • jog būtų garantuota priešgaisrinė apsauga – skardinimui parenkamos nedegios ar sunkiai degios medžiagos;
 • sudarant tinkamas sąlygas darbuotojams dirbti ir kt.

Tad tikrai verta skardinti pramoninius pastatus. 

Pramonei skirtų pastatų skardinimo ypatumai

Dar viena esminė priežastis, kodėl verta imtis skardinimo darbų – tai greitis. Todėl, kad galima sparčiai pastatyti ir užbaigti statybą, taip pat ir su renovacija. Be to, šitaip pasiekiami geriausi rezultatai energijos naudingumo atžvilgiu. Tad sutaupomas ne tik laikas, bet ir pinigai ilgalaikėje perspektyvoje. 

Reikėtų žinoti, jog ne visada verta atnaujinti seną pastatą, nes laikančiosios konstrukcijos gali neatlaikyti, jei jos yra pasenusios ir su trūkumais. Dėl to kartais tenka nugriauti ir statyti naują, ir jau jį skardinti tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Nustebsite, bet tai net gaunasi pigiau, nei remontuoti senos statybos pramoninį pastatą! Tad vertėtų gerokai apgalvoti, ar tikrai imtis remonto, ar galbūt geriau statyti toje vietoje naują. 

Jei iškilo abejonių ir negalite apsispręsti – visad galima (ir net būtina) pasitarti su profesionalais, nes jie gali apžiūrėti pastatą ir atlikti patikrą, kurios metu išaiškėja, kokios būklės pastatas, jos konstrukcija ir kitos dalys. Turint tokią informaciją, konkrečius argumentus ir skaičius – galima daryti išvadas ir priimti reikiamą sprendimą dėl renovacijos ar statybos. 

Skardininkai.lt profesionaliai pasirūpins Jūsų pramoninio pastato skardinimu!

Užklausos forma

Susisiekite su mūsų komanda, kad gautumėte tikslesnius atsakymus, ir mes rasime būdą, kaip Jums padėti. Atsiųskite mums el. laišką ir mes netrukus susisieksime.

  Kontaktai

  Rekvizitai

  UAB “VT GROUP”
  įmonės kodas: 302594654
  PVM kodas: LT 100005964616
  Adresas: Vilkpedės g. 10-20, Vilnius
  Pašto kodas: LT – 03151

  Sąskaitos Nr. LT064010042403126580
  LUMINOR BANK AS SWIT/BIC kodas AGBLLT2X